بررسی خردکن سیلور کرست مدل SL2021؛ مناسب کارهای دم‌دستی

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم خردکن سیلور کرست مدل SL2021 3/8 را به شما معرفی کنیم. این خردکن برای استفاده‌ی دم‌دستی و خرد کردن مواد غذایی مثل هویج، سبزی، سیب‌زمینی و… مناسب بوده و از یک تیغه با طراحی ۴ پره ساخته شده است. برای بررسی این محصول در ادامه با ما همراه شوید.

خردکن سیلور کرست مدل SL2021 3/8

یکی از ویژگی‌های کارآمد درباره‌ی این خردکن، قابلیت ۳ سرعته بودن آن است که یکی از آن‌ها مخصوص هم زدن مواد و دو سرعت کم و زیاد هم برای خرد کردن مواد غذایی است. گنجایش این خردکن ۳/۸ لیتر بوده و جنس محفظه‌ی دستگاه از پیرکس است. تیغه‌های خردکن سیلور کرست به صورت ۲ طبقه و ۴ پره طراحی شده‌اند؛ حتی یک ست تیغه‌ی یدک هم برای این خردکن در نظر گرفته شده و به شما ارائه می‌شود. این خردکن برای خرد کردن گوشت و مرغ خیلی مناسب نیست و بیشتر برای کارهای روزمره و دم‌دستی بهتر است. همچنین باید بدانید که تیغه‌ها به کل محفظه اشراف ندارند و در حین عملیات باید چند بار مواد را به سمت تیغه‌ها هدایت کنید.

برای بررسی بهتر خردکن سیلور کرست مدل SL2021 3/8 و آشنایی بیشتر با نحوه‌ی کار با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما