بررسی کرم ضدجوش اورژانسی سیمپل مدل clearing booster

جوش‌ها و آکنه‌ها از رایج‌ترین مشکلات پوستی هستند؛ مخصوصا اگر پوست چرب داشته باشید. محصولات زیادی برای کنترل چربی پوست و جلوگیری از ایجاد جوش وجود دارند. کرم‌ها و ژل‌های ضدجوش جز این محصولات هستند که به کمک آن‌ها می‌توانید جوش‌ها را درمان کنید و از ایجاد جوش‌های جدید جلوگیری کنید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم کرم ضدجوش سیمپل مدل clearing booster را به شما معرفی و بررسی کنیم.

کرم ضد جوش سیمپل مدل clearing booster حجم 25 میلی لیتر

این محصول یک کرم ضدجوش اورژانسی از برند سیمپل است که ۲۵ میلی‌لیتر حجم دارد و هیچ‌گونه بوی خاصی ندارد. کرم ضدجوش سیمپل مدل clearing booster بافت ژله‌ای مانند دارد و بعد از استفاده یک حالت چسبناک روی پوست ایجاد می‌کند که بعد از چند دقیقه برطرف می‌شود. این کرم ضدجوش حاوی زینک،‌ عصاره‌ی آویشن و فندق است. بافت آن ژله‌ای و سبک است که خیلی سریع جذب پوست می‌شود و آن را تصفیه و سم‌زدایی می‌کند. این کرم پوست شما را عمیقا آبرسانی کرده و با از بین بردن لک‌های ناشی از جای جوش و زخم، باعث بهبود عیوب پوستی می‌شود. از این ژل به عنوان مرطوب کننده‌ی روزانه برای پوست چرب هم می‌توان استفاده کرد.

برای آشنایی بیشتر با کرم ضدجوش سیمپل مدل clearing booster و بررسی بهتر آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما