چطور دوستان خود را به بازی کردن بردگیم ترغیب کنیم؟

۱۵ تیر ۱۴۰۱ | ۲۲:۰۰ ۷ تیر ۱۴۰۱

بدون شک در جمع‌های دوستانه‌ی خود دیده‌اید که همیشه چند نفر آماده به غر زدن حول ایده‌ی بازی کردن بردگیم‌ها هستند. اگر اهل بردگیم بازی کردن باشید، بدون شک پیشنهاد می‌کنیم چنین افرادی را از گروه‌های دوستانه‌ی خود حذف کنید و نتیجه‌ی بهتری بگیرید. اما اگر این افراد برای‌تان مهم هستند و می‌خواهید آن‌ها را در گروه نگه‌دارید، چند گزینه مقابل‌تان می‌گذاریم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آرین در این ویدیوی کوتاه خود، به معرفی چند بردگیم ساده و سریع برای معرفی به دوستان‌تان می‌پردازد؛ بردگیم‌هایی که به درد تشویق آن‌ها برای ورود به بازی کردن بردگیم‌ها می‌خورد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما