بررسی اسباب‌بازی سینک مدل ۵۶۴۶؛ جالب و هیجان‌انگیز!

۲۰ تیر ۱۴۰۱

به طور معمول، اسباب‌بازی‌هایی که به واقعیت نزدیک‌تر هستند، بیشتر کودکان را به خود جذب می‌کنند؛ از لوازم پزشکی گرفته تا لوازم آشپزخانه و لوازم جنگی، همه و همه جز اسباب‌بازی‌های محبوب در بین کودکان به شمار می‌روند. در این ویدیو قصد داریم اسباب‌بازی سینک مدل ۵۶۴۶ را باهم بررسی کنیم که ظاهر و عملکرد بسیار جذاب آن می‌تواند کودک شما را تا ساعت‌ها مشغول کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

داخل جعبه‌ی این اسباب‌بازی، سبد آب‌چکان، پمپ آب ظرف‌شویی، اسپری پاک‌کننده، ۲ عدد لیوان، شُت، تخته، قاشق و چنگال و کفگیر و چاقو، صفحه‌ی رویی سینک، شیر آب ظرف‌شویی، دوتا ماهیتابه به همراه درب و ۲ عدد پیش‌دستی وجود دارد. پمپ آب این سینک به همراه ۲ باتری قلمی کار می‌کند که در قسمت پشت دستگاه قرار می‌گیرد؛ اما باید دقت کنید که بعد از قرار دادن باتری، پیچ درب آن را کاملا ببندید تا از نفوذ آب جلوگیری  شود.

خوبی این سینک اسباب‌بازی این است که به صورت مجموعه‌ای طراحی شده و کودکان در حین بازی فعالیت‌های مختلفی مانند درخواست کردن، مشارکت کردن، نوبتی بازی کردن و صبوری را یاد می‌گیرند.

برای بررسی دقیق‌تر اسباب‌بازی سینک مدل ۵۶۴۶ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «اسباب‌بازی سینک مدل ۵۶۴۶» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه