بررسی دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000؛ رقیب جذاب گوپرو

دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000 کوچک و سبک است، از لنز واید بهره می‌برد، می‌تواند ۴K فیلمبرداری کند و از دو نمایشگر بهره می‌برد.  در این ویدیو به بررسی این اکشن کمرا می‌پردازیم که رقیب جذابی برای گوپرو محسوب می‌شود.

دوربین فیلم برداری ورزشی اس جی کم مدل SJ4000 Dual Screen

برای این دوربین بسته‌بندی مناسبی در نظر گرفته شده که جزئیات فنی زیادی روی این جعبه قرار گرفته است. به عنوان مثال می‌توانیم به امکان فیلمبرداری ۴K با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه و ارائه‌ی اپ اندروید و iOS اشاره کنیم. همراه با این دوربین، یک مانت چسبی برای کلاه ایمنی، مانت چسبی برای سطوح صاف و دو چسب دوطرفه اضافی در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچینن نباید وجود فریم ساده و کابل شارژ microUSB را از قلم بیندازیم.

دوربین در یک قاب ضدآب قرار دارد که تا عمق ۳۰ متری می‌تواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، قاب به راحتی باز می‌شود و دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000 از آن بیرون می‌آید. این دوربین بدون قاب، ضد ضربه و ضدآب نیست. دوربین ورزشی اس‌جی‌کم SJ4000 از حافظه داخلی بهره نمی‌برد ولی از حافظه microSD تا حجم ۱۲۸ گیگابایت پشتیبانی می‌کند.

از طریق وای‌فای و اپ ارائه شده، به راحتی قادر به برقراری ارتباط دوربین با گوشی هستید و از این طریق، تغییر در تنظیمات امکان‌پذیر می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما