بررسی عینک آفتابی مردانه مدل Sk 2018؛ فریم مستطیلی مناسب صورت‌های گرد

انتخاب یک عینک آفتابی مناسب برای همه‌ی فصل‌های سال می‌تواند ضروری باشد اما ضرورت آن در شش ماه اول سال که روزهای آفتابی زیادی پیش‌رو داریم بیشتر احساس می‌شود. برای همین در این ویدئو به سراغ یکی از عینک‌های آفتابی دیجی کالا رفتیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم.

عینک آفتابی مردانه مدل Sk 2018

عینک آفتابی مردانه مدل Sk 2018 مخصوص صورت‌های بیضی، گرد و قلبی است. چرا که یک فریم مستطیلی بهترین انتخاب برای این مدل صورت‌ها است. اگرچه فریم مستطیلی چند وقتی است که از چرخه‌ی ترندهای روز دور شده اما با این حال پیدا کردن یک فریم متناسب صورت می‌تواند برای خیلی‌ها استایلی عالی را فراهم کند. نکته‌ی مهم در انتخاب این فریم‌ها این است که خیلی بزرگتر از صورت شما نباشد و اندازه و مناسب باشد. محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم ۱۴.۵ سانتیمتر عرض فریم دارد و این نکته‌ای است که قبل از انتخاب آن باید از آن مطلع باشید. کیفیت این محصول متوسط است و نباید از آن انتظار زیادی داشته باشید که در تناسب خوبی با قیمتش هم قرار دارد.

برای آشنایی بیشتر با عینک آفتابی مردانه مدل Sk 2018 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما