کفش پیاده‌روی مردانه‌ی اسکچرز مدل LIGHT-WEIGHT1256؛ سبک قدم بزن!

۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۳ ۲ مرداد ۱۴۰۰

پیاده‌روی ساده‌ترین و ارزان‌ترین فعالیت بدنی است که می‌توانیم بدون برنامه‌ریزی یا مقدمات خاصی آن را انجام دهیم و تحرک داشته باشیم. در ویدیوی این هفته به سراغ یک کفش ورزشی رفتیم که برای پیاده‌روی ایده‌ئال است. با ما همراه باشید تا به بررسی کفش پیاده‌روی مردانه‌ی اسکچرز مدل LIGHT-WEIGHT1256 بپردازیم.

دیجی‌استایل برای بینندگان این ویدیو یک کد تخفیف هیجان‌انگیز در نظر گرفته است که با این کد می‌توانید در خرید از سایت دیجی‌استایل، ۱۰ درصد تخفیف تا سقف ۱۰۰ هزارتومان دریافت کنید. این کد تخفیف تا پایان روز ۸ مرداد سال ۱۴۰۰ قابل استفاده است.

کد تخفیف: styletalent816

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

بخش رویی کفش پیاده‌روی مردانه‌ی اسکچرز از پارچه‌ی توری و تقریباً یک تکه‌ی جوراب مانند ساخته شده است. منافذ تهویه‌ی این پارچه باعث می‌شوند که هوای تازه وارد کفش شود و گرما را از بین ببرد، در نتیجه پا کمتر عرق کند.

این کفش شکل نیمه خمیده دارد که از انحنای طبیعی پای انسان محافظت می‌کند و باعث راحتی بیشتر می‌شود. همچنین استفاده از بالشتک‌های تزریقی Eva در زیره و قسمت میانی کفش پیاده‌روی مردانه‌ی اسکچرز موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و باعث می‌شود ضربات و فشارهایی که با کف پا در هنگام دویدن یا پیاده روی وارد می‌شود به زانوها و کمر انتقال پیدا نکند و در نتیجه آسیب‌های ناشی از آن را بر بدن کاهش می دهد.

زیره‌ی کفش شیارهای عمودی و افقی دارد که کمک می‌کنند کفه هم به جلو و هم عقب و هم به طرفین خم شود و پا جای حرکت بیشتری در کفش داشته باشد. همچنین زیره‌ی کفش آج‌دار و در برابر سایش مقاوم است.

داخل کفش از فوم حافظه‌دار یا مموری فوم (Memory Foam) ساخته شده است که به منظور سبک و انعطاف‌پذیر شدن کفش مورد استفاده قرار می‌گیرد. فوم حافظه‌دار از پلی‌اورتان ساخته شده است. ویژگی این فوم این است که شبیه به باشتی برای پاها عمل می‌کند به نحوی که پس از چند قدم راه رفتن، کفش کاملا قالب پا شده و گودی کف پا را پر می‌شود و از وارد شدن فشار به پاها و کمر جلوگیری می‌کند. این کفی‌ها بسیار منعطف و نرم هستند و با پر کردن گودی کف پا، حداکثر راحتی را فراهم می کنند.

برای بررسی بیشتر کفش پیاده‌روی مردانه‌ی اسکچرز مدل LIGHT-WEIGHT1256 و آشنایی با سایر ویژگی‌های آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

X