بررسی هدفون اسکال کندی Indy ANC؛ بدنه‌ی ضعیف و صدای فوق‌العاده

۳۰ شهریور ۱۴۰۱

اسکال کندی یک برند آمریکایی است که عمدتا به عنوان سازنده‌ی هدفون‌های بی‌سیم خوش‌قیمت شهرت دارد. اما هدفون بی‌سیم اسکال کندی Indy ANC که در این ویدیو آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم، قیمت پایینی ندارد و یک هدفون گران‌قیمت محسوب می‌شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طراحی این هدفون بسیار معمولی است و در این زمینه نسبت به سایر رقبا، تمایز خاصی ندارد. البته چراغ وضعیت که در بخش فوقانی بدنه به صورت خطی کار شده و در کل توجه را جلب می‌کند. عدم پشتیبانی این هدفون از گواهی ضدآب هم یک نکته‌ی منفی برای آن محسوب می‌شود. کیس هدفون مبتنی بر پلاستیک مات است و کیفیت بسیار معمولی دارد. متاسفانه این کیس مانند هدفون‌های ارزان‌قیمت، هنگام باز و بسته شدن صدا می‌دهد.

در صورت خاموش بودن نویز کنسلینگ، این هدفون می‌تواند با هر بار شارژ ۹ ساعت دوام بیاورد. اما اگر نویز کنسلینگ فعال شود، عمر باتری به ۵ ساعت کاهش پیدا می‌کند. برای شارژ کردن کیس به غیر از سیم، می‌توانید به صورت بی‌سیم هم آن را شارژ کنید.

مهم‌ترین نقطه‌ی قوت این هدفون، کیفیت صدای آن است. کیفیت صدا به قدری عالی است که می‌تواند ضعف‌های مربوط به کیفیت ساخت را پوشش دهد. درایورهای استفاده شده ۱۲ میلی‌متری هستند که می‌توانند حجم صدای بسیار بالایی را ارائه دهند. همچنین باید به بیس عمیق و تفکیک صدای خیلی خوب هم اشاره کنیم.

خوشبختانه عملکرد میکروفون هم بسیار خوب است و حتی در محیط‌های شلوغ هم صدای شما به خوبی به طرف مقابل منتقل می‌شود. طراحی این هدفون به گونه‌ای است که در زمینه نویز کنسلینگ پسیو عملکرد بسیار خوبی ارائه می‌کند. این هدفون نسبت به قیمتش، در زمینه‌ی حذف نویز فعال عملکرد خیلی خوبی به ارمغان می‌آورد. متاسفانه امکان تنظیم قدرت سیستم حذف نویز وجود ندارد و این یک ضعف برای آن محسوب می‌شود.

با وجود اینکه هدفون بی‌سیم اسکال کندی Indy ANC یک هدفون گیمینگ نیست، اما تاخیر صدای به شدت کمی دارد و برای بازی کردن کاملا مناسب است. از بین نکات قوت این محصول می‌توانیم به کیفیت صدای عالی، نویز کنسلینگ خوب و قرارگیری مناسب در گوش اشاره کنیم. اما از طرف دیگر کیفیت ساخت چنگی به دل نمی‌زند. بنابراین با توجه به این نکات ضعف و قوت، باید با توجه به اولویت‌های خود دست به انتخاب بزنید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید این هدفون را از دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه