جعبه‌گشایی و بررسی سافت لایت وسکات مدل SL-272A

۴ آذر ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۱ ۵ آذر ۱۳۹۹

این هفته با جعبه‌گشایی و بررسی یکی دیگر از لوازم مورد نیاز برای استودیو عکاسی و فیلمبرداری، یعنی نور ثابت سافت لایت وسکات مدل SL-272A در خدمت شما هستیم. همچنین قصد داریم این مدل را با سافت لایت SL-360 ARC مقایسه کنیم و یک سه‌پایه نور مناسب برای آن معرفی کنیم.

سافت لایت از لوازم ضروری برای استودیو عکاسی و فیلمبرداری است و به کمک آن می‌توان یک نورپردازی حرفه‌ای روی سوژه موردنظر داشت. این سافت لایت نسبت به سافت لایت SL-360 ARC که هفته پیش به شما معرفی کردیم، قیمت پایین‌تری دارد و برخی از امکانات به آن تعلق نگرفته‌اند. در قسمت پشت چراغ، ۲ پیچ تعبیه شده است که یکی از آن‌ها برای تنظیم میزان روشنایی نور و دیگری برای تنظیم میزان دمای نور است. در کنار آن‌ها کلید روشن و خاموش کردن دستگاه و همچنین یک نمایشگر برای مشاهده تنظیمات نور قرار گرفته که از روشنایی و وضوح بسیار خوبی برخوردار است.

میزان دمای نور سافت لایت وسکات را می‌توانید بین ۳۲۰۰ درجه کلوین که نوری آفتابی مایل به زرد است، تا ۵۶۰۰ درجه کلوین که نور سفید متمایل به آبی است، تنظیم کنید. نوردهی این سافت لایت در فاصله یک متر تا ۱۵۰۰ Lux است و میزان روشنایی آن هم از یک تا صد درصد قابل تنظیم است.

برای استفاده از این سافت لایت شما نیاز به یک سه پایه‌دارید. سه‌پایه نور JMARY مدل MT-75 یک سه‌پایه سبک و مقاوم است که برای تجهیزاتی با وزن زیر ۵ کیلوگرم طراحی شده است.

برای بیشتر آشنا شدن با نور ثابت سافت لایت وسکات مدل SL-272A و ارزش خرید آن نسبت به مدل SL-360 ARC شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ comment
  1. Avatar مهدی صادقی

    عالی بود

  2. Avatar ببلاب

    واقعا عالی بود