بررسی بردگیم بلاد؛ بهترین بازی تخته‌ای ایرانی

در حالی که بیشتر شرکت‌ها و طراح‌های داخلی مشغول کپی کردن و بومی‌سازی نه‌چندان خوب بازی‌های خارجی هستند، بعضا بازی‌هایی هم می‌بینیم که کاملا در داخل طراحی و ساخته شده‌اند و «بلاد» نه یکی از آن‌ها، بلکه بهترین آن‌هاست. آرین بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای را به بلاد اختصاص داده است و ضمن صحبت از بازی، آن را به خوبی هم نشان می‌دهد.

بازی فکری اسلیما مدل بلاد سرزمین شمشیر و قلم

در بازی بلاد، بازی‌کننده‌ها می‌توانند در سه نقش «حکومت»، «رعیت» و «قاتلان» قرار بگیرند و سر دانشمندان مختلف و معروف تاریخی با یکدیگر رقابت و مبارزه کنند. حکومت می‌خواهد دانشمندان را به سمت خود بکشاند، مردم می‌خواهند دانشمندان به آن‌ها در مقاومت مقابل حکومت کمک کند و قاتلان هم می‌خواهند دانشمندان را بکشند. بازی هم از نظر طراحی و هم از نظر هنری بسیار جذاب است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را ببینید و با قوانین و ساخت و کیفیت بردگیم بلاد بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما