بررسی هدلایت اسمال سان مدل P50-W645؛ سبک و باکیفیت

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

وجود نور کافی برای بررسی محیط اطراف در صخره‌نوردی، غارنوردی و… بسیار مهم است و مطمئنا خرید یک هدلایت یا چراغ پیشانی، خرید هوشمندانه و منطقی‌تری نسبت به خرید یک چراغ‌قوه خواهد بود. در این ویدیو قصد داریم هدلایت اسمال سان مدل P50-W645 را بررسی کنیم که با طراحی سبک و باکیفیتی که دارد، می‌تواند تبدیل به یکی از لوازم ضروری شما برای طبیعت‌گردی باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بسته‌بندی این محصول مقاوم و مناسب است. محتویات جعبه شامل چراغ هدلایت، کابل میکرو USB (بدون آداپتور) و ۳ عدد باتری لیتیومی می‌شود. چراغ هدلایت اسمال سان ۲۰۰ وات بوده و میزان روشنایی آن ۵۰۰۰ لومن است. وزن آن ۲۰۰ گرم، طول آن ۱۴ و عرض و قطر آن هم به ترتیب ۷ و ۵ سانتی‌متر است.

این چراغ از ۲ بخش تشکیل شده است؛ خود چراغ و بخش پشتی که محل قرارگیری باتری‌هاست. این چراغ یک بند کشی دارد که قابلیت تغییر سایز دارد و دو بخش اصلی هدلایت را به هم متصل می‌کند. بدنه‌ی این چراغ از آلومینیوم ضدآب بوده و در برابر ضربات و شوک‌های ناگهانی کاملا مقاوم است.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر هدلایت اسمال سان مدل P50-W645، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «هدلایت اسمال سان مدل P50-W645» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه