اختصاصی دیجی‌کالا مگ؛ نگاه نزدیک به حلقه هوشمند RingConn در IFA 2023

حلقه‌‌های هوشمند پدیده‌ی جدیدی نیستند و سال‌هاست شرکت‌های مختلفی در این زمینه وارد عمل شده‌اند. در نمایشگاه IFA 2023 هم شرکت RingConn که به طور تخصصی در زمینه‌ی ساخت‌ حلقه‌های هوشمند فعالیت می‌کند، جدیدترین حلقه هوشمند خود را در معرض نمایش قرار داده است.

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، این حلقه در رنگ‌های مختلفی عرضه شده که البته تمام مدل‌ها دارای بدنه‌ی تیتانیومی هستند. همچنین کاربران با توجه به اندازه‌ی انگشت‌های خود، می‌توانند بین ابعاد مختلف حلقه دست به انتخاب بزنند. به زبان ساده، حلقه‌ی هوشمند می‌تواند تا حد زیادی جایگزین ساعت هوشمند شود و با دقت بالایی، داده‌های زیادی در مورد وضعیت سلامتی کاربر را ارائه دهد.

به عنوان مثال می‌توانیم به قابلیت پایش خواب اشاره کنیم که بدون شک خوابیدن با حلقه در دست، بسیار راحت‌تر از خوابیدن با ساعت محسوب می‌شود. زمانی هم که مشغول ورزش کردن هستید، حلقه هوشمند RingConn با دقت زیادی قادر به بررسی کالری‌های سوزانده شده است.

این حلقه با قیمت ۲۷۹ دلار به فروش می‌رسد که در نتیجه با یک حلقه هوشمند بسیار گران‌قیمت سروکار داریم. این حلقه طبیعتا دارای باتری است و با هر بار شارژ، می‌تواند یک هفته انرژی موردنظر را نگه دارد. افرادی هم که اهل شنا کردن هستند، می‌توانند بدون هیچ نگرانی از حلقه هوشمند RingConn استفاده کنند زیرا کاملا ضدآب است.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما