بررسی دستیار صوتی شیائومی؛ اسپیکر سخنگو!

اگر به دنبال هوشمند کردن خانه خود هستید، احتمالا به فکر خرید یک دستیار صوتی هم افتاده‌اید. در این ویدیو دستیار صوتی شیائومی را بررسی می‌کنیم که سازگاری بسیار خوبی با دیگر گجت‌های هوشمند این برند دارد. در ادامه همراه ما باشید.

دستیار صوتی شیائومی مدل Smart Speaker IR Control l05g

دستیار صوتی شیائومی با گوگل هوم سازگار است که این یعنی برای ارتباط با بیشتر گجت‌های هوشمند مشکلی نخواهید داشت. البته راه‌اندازی دستیار صوتی شیائومی کمی دردسر دارد ولی وقتی به طور کامل آماده شد، می‌توانید از امکانات جذاب آن نهایت لذت را ببرید.

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، از این محصول می‌توانید برای کارهایی مانند تمرین زبان انگلیسی هم استفاده کنید و از سوی دیگر با بهره‌گیری از آن به راحتی قادر به کنترل دیگر گجت‌های هوشمند خواهید بود. در ضمن ساعت را هم نشان می‌دهد و بنابراین به عنوان یک ساعت رومیزی جذاب هم انجام وظیفه می‌کند.

با وجود اینکه توان خروجی دستیار صوتی شیائومی به ۵ وات می‌رسد، ولی بلندی صدای آن بالاتر از حد انتظار است. در کل نسبت به قیمتی که دارد، دستیار صوتی شیائومی هم اسپیکر باکیفیتی است و هم دستیار صوتی کاربردی محسوب می‌شود. در نتیجه بدون شک خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما