راهنمای خرید ساعت هوشمند تا ۷ میلیون تومان

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

همین ابتدا باید بگوییم که در این محدوده‌ی قیمتی قادر به خرید بهترین مدل‌های ساعت هوشمند هستید. در این زمینه تنوع زیادی در بازار وجود دارد ولی در این ویدیو به ۳ ساعت هوشمند می‌پردازیم که می‌توانند نیازهای شما را به‌خوبی برطرف کنند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای اولین گزینه باید به اپل واچ سری ۳ اشاره کنیم که در حال حاضر حدود ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد. با توجه به اینکه در حال حاضر نسل هفتم این ساعت هم در بازار وجود دارد، پیشنهاد خرید نسل سوم آن شاید کمی عجیب به نظر برسد. اما واقعیت این است که نسل سوم آن در زمینه‌های مختلف کم نمی‌آورد و در ضمن تفاوت قیمت قابل توجهی با نسل‌های جدیدتر دارد.

شیائومی S1 اکتیو توانسته در رتبه‌ی دوم این فهرست قرار بگیرد که حدود ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد. شیائومی در زمینه‌ی ساعت‌های هوشمند سابقه‌ی بسیار خوبی دارد و این مدل هم در کل همه‌فن‌حریف است. به طور کلی توصیه می‌شود از هر برندی که گوشی می‌خرید، از همان برند هم ساعت خریداری کنید تا با تجربه‌ی کاربری بهتری روبرو شوید. بنابراین اگر دارای گوشی شیائومی هستید، بهتر است ساعت هوشمند ساخت این شرکت را بخرید.

در نهایت نباید مدل ۴۴ میلی‌متری گلکسی واچ ۴ را از قلم بیندازیم که این ساعت هم با قیمتی در حدود ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. این ساعت می‌تواند تمام انتظاراتی که از یک ساعت هوشمند قدرتمند دارید، به‌خوبی برطرف کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه