آبمیوه‌گیری دستی زولینگن؛ کاربردی و نوستالژیک

در گذشته که آبمیوه‌گیری‌های برقی در کار نبودند، وسایل جالبی برای گرفتن آب میوه‌ها وجود داشت. آبمیوه‌گیری دستی زولینگن که این بار برای بررسی انتخاب کرده‌ایم، یکی از همان لوازم جالب است که طرح آبمیوه‌گیری‌های نوستالژی قدیمی را دارد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این دستگاه محصول مشترکی از چند کشور است. جنس بدنه‌ی آن از آلومینیوم ساخته شده است و ۵ کیلوگرم وزن دارد. عملکرد دستگاه بسیار ساده است، میوه‌ی برش خورده بین دستگاه قرار می‌گیرد و با چرخاندن اهرم، فنری که در بالای دستگاه قرار گرفته باز شده و با نیروی آزاد شده توسط فنر، آب میوه گرفته می‌شود.

دستگاه طوری طراحی شده که نیازی به فشار زیاد دست نباشد و همه بتوانند با آن کار کنند. شما می‌توانید برای انواع مرکبات و میوه‌های سفت‌تر مثل انار روی این دستگاه حساب کنید. یک لیوان کوچک فلزی همراه این دستگاه عرضه می‌شود، اما شما می‌توانید لیوان‌های بزرگ‌تر هم در زیر دستگاه قرار دهید. تمام قطعات آن قابل شست‌وشو در ماشین ظرفشویی هستند و به راحتی تمیز می‌شوند.

برای اینکه بیشتر با ویژگی‌های آبمیوه‌گیری دستی زولینگن کد Sn-5 آشنا شوید، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما