بررسی محلول بعد از اصلاح بیتروی مدل ۰۱؛ تسکین دهنده‌ی پوست

احتمالا همه‌ی افراد بعد از اپیلاسیون، اصلاح یا تیغ زدن پوست صورت و دیگر نقاط بدن، یک احساس سوزش و خارش همراه با جوش‌های زیر پوستی را تجربه کرده‌اند. در راستای این موضوع، در این ویدیوی تلنت قصد داریم محلول بعد از اصلاح بیتروی مدل ۰۱ را به شما معرفی کنیم. مواد به کار رفته در ساخت این محلول، یک کمپلکس از مواد ضد آکنه است؛ مثل سالیسیلیک اسید، نیاسینامید و روغن درخت چای.

محلول بعد از اصلاح بیتروی مدل 01 حجم 120 میلی لیتر

این محلول برای رفع جوش‌های زیر پوستی و جلوگیری از رشد فولیکول‌های مو بعد از اصلاح طراحی شده است. این محلول به فرم اسپری قابل استفاده است. برای اینکه بعد از اصلاح و اپیلاسیون از بروز موهای زیر پوستی جلوگیری کنید، لازم است تا یک الی ۲ ساعت قبل، از این محلول روی ناحیه‌ی مورد نظرتان بپاشید. همچنین اگر بعد از اصلاح آن را روی پوست صورت اسپری کنید، از ایجاد جوش‌های زیر پوستی و قرمزی پوست هم جلوگیری می‌کند. این محلول برای پوست‌های جوش‌دار و التهابی هم مناسب است و هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. این محلول پارابن فری بوده و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای بررسی بهتر محلول بعد از اصلاح بیتروی مدل ۰۱ و آشنایی بیشتر با کارایی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما