بررسی اسپیکر سونی XE300؛ در موسیقی غرق شوید!

اسپیکرهای سونی معمولا قیمت پایینی ندارند ولی از طرف دیگر کیفیت بسیار بالایی در اختیار شما قرار می‌دهند. در این ویدیو اسپیکر سونی XE300 را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا با این قیمت و نسبت به رقبا واقعا ارزش خرید بالایی دارد؟

اسپیکر بلوتوثی سونی مدل srs-xe300

در اسپیکر سونی XE300 یک درایور بیضی شکل و یک درایور مثلثی استفاده شده تا بتوانند بهترین کیفیت صدا را ارائه کنند. طراحی مخروطی اسپیکر سونی XE300 به آن کمک می‌کند که صدا را بهتر پخش کند. با هر بار شارژ، باتری این اسپیکر ۲۴ ساعت دوام می‌آورد و این یعنی اصلا لازم نیست نگران این موضوع باشید. البته این دوام باتری مربوط به زمانی است که ولوم صدای روی ۷۰ درصد باشد و در صورت قرارگیری ولوم روی ۱۰۰ درصد، دوام باتری به حدود ۱۴ ساعت کاهش پیدا می‌کند. اگر فقط ۱۰ دقیقه اسپیکر را به شارژر وصل کنید، قادر هستید به مدت ۷۰ دقیقه از آن بهره ببرید.

گواهی IP67 دارد که این یعنی تا حد خیلی خوبی می‌تواند در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاومت کند. با فعال‌سازی قابلیت stamina، رادیاتورهای غیرفعال از کار می‌افتند تا عمر باتری اسپیکر به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. میکروفون استفاده شده کیفیت بسیار بالایی دارد و با خیال راحت برای مکالمات می‌توانید از آن استفاده کنید.

یکی از ضعف‌های اسپیکر سونی XE300 این است که هیچ دسته‌ای ندارد و بنابراین برای جابجا کردن آن تا حدی با مشکل روبرو می‌شوید. در ضمن سونی مدعی شده که در برابر ضربه مقاومت زیادی دارد و بنابراین اگر از دست شما بیفتد، آسیب جدی به آن وارد نمی‌شود. خرید اسپیکر سونی XE300 را به افرادی توصیه می‌کنیم که حجم صدا برای شما اهمیت زیادی ندارد ولی از سوی دیگر کیفیت صدا هیچ ایرادی نداشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، اسپیکر سونی XE300 یکی از گزینه‌های بسیار جذاب در بازار ایران محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما