بررسی ساندبار سونی HT-S100F؛ یک سینمای خانگی کامل

۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۸ ۸ دی ۱۴۰۰

شنیدن «صدای خوب» بخش مهمی از تجربه‌ی تماشای فیلم‌های سینمایی را تشکیل می‌دهد. اگر بخواهید صدای خوبی را تجربه کنید، احتمالا در کنار اسپیکرهای تلویزیون به یک ساندبار قابل‌اطمینان هم احتیاج دارید. ساندبار سونی مدل HT-S100F که در این ویدیو به جعبه‌گشایی و نقد و بررسی آن می‌پردازیم، شاید بتواند یکی از گزینه‌های شما برای خرید محسوب شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ساندبار ۹۰ سانتی‌متری یک سینمای خانوادگی کامل است که توان آن به ۱۲۰ وات می‌رسد و می‌تواند صدا را با قدرت و شفافیت بسیار زیادی برایتان پخش کند. به لطف یک ریموت کنترلر کامل، می‌توانید کنترل بی‌عیب و نقصی روی تمام ویژگی‌های این ساندبار داشته باشید که شامل حالت‌های پخش صدای مختلف در کنار گزینه‌های فراوان تنظیم صدا می‌شود.

درگاه‌های ارتباطی این ساندبار شامل پورت USB و کابل HDMI می‌شوند. هر چند از طریق بلوتوث هم می‌توانید آن را به دیوایس‌های مختلف مثل گوشی و تبلت و لپ‌تاپ و… متصل کنید. البته در حالت اتصال بلوتوثی، کمی تأخیر در پخش صدا نسبت به تصویر احساس می‌کنید اما کیفیت پخش صدا و به خصوص بیس این ساندبار آنقدری خوب هست که رضایت شما را جلب کند.

ساندبار سونی مدل HT-S100F را می‌توانید هم‌اکنون در محدوده‌ی قیمتی ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از بازار داخلی تهیه کنید. برای آشنایی هر چه بیشتر با این محصول، نقاط قوت و ضعف آن و پی بردن به ارزش خریدش از شما دعوت می‌کنیم که این ویدیو را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما