بررسی هدفون سونی WF-1000XM5؛ شاهکار جدید سونی

خرید هدفون سونی از یک جهت کار بسیار ساده‌ای است زیرا می‌دانید که قرار است محصول باکیفیتی در اختیار شما قرار بگیرد. البته طبیعتا هرچقدر قیمت هدفون موردنظر بالاتر باشد، کیفیت دریافتی از آن هم افزایش پیدا می‌کند. در این ویدیو هدفون سونی WF-1000XM5 را بررسی می‌کنیم که شاهکار جدید شرکت سونی محسوب می‌شود و واقعا حرف زیادی برای گفتن دارد.

هدفون بلوتوثی سونی مدل WF-1000XM5

اولین تغییر مهم نسبت به نسل قبلی، کوچک‌تر شدن هدفون و کیس است که منجر به جذاب‌تر شدن بدنه شده. طبیعتا با این قیمت با کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای روبرو هستیم که نمی‌توانیم هیچ ایرادی از آن بگیریم. از نظر میکروفون هم صدای شما را به طور خیلی شفاف به طرف مقابل می‌رساند و صداهای اطراف را هم تا حد زیادی حذف می‌کند.

سیستم حذف نویز نسبت به نسل قبلی با بهبود نسبی روبرو شده و با توجه به اینکه نسل قبلی در این زمینه فوق‌العاده بود، پس حالا کیفیت این مشخصه دوچندان شده است. از دیگر ویژگی‌های کاربردی هدفون سونی WF-1000XM5 می‌توانیم به قبول یا رد تماس با تکان دادن سر اشاره کنیم. اگر یک هدفون فوق‌العاده می‌خواهید که شما را در دنیای موسیقی غرق کند، پس برای خرید این هدفون نباید شک و تردیدی داشته باشید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما