بررسی هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400؛ قدیمی ولی رضایت‌بخش

هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400 یکی دیگر از هدفون‌های دور گردنی موجود در بازار ایران محسوب می‌شود که قیمت نسبتا بالایی دارد. اما آیا خرید این هدفون را توصیه می‌کنیم؟ در این ویدیو با بررسی همین هدفون به این سوال پاسخ می‌دهیم.

هدفون بی سیم سونی مدل WI-XB400

هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400 مدل جدیدی محسوب نمی‌شود ولی برخی کاربران ترجیح می‌دهند به جای انتخاب هدفون‌های جدید ساخت سایر برندها، از بین هدفون‌های قدیمی ساخته شده توسط برندهای شناخته شده و مشهور دست به انتخاب بزنند. این هدفون در کل کیفیت ساخت خوبی دارد و با توجه به سبک بودن آن، در صورت استفاده طولانی، گوش را اذیت نمی‌کند.

البته این هدفون ضدآب نیست و بنابراین مقاومت بالایی در برابر عرق بدن نمی‌تواند از خود نشان دهد. در نتیجه برای ورزش کردن این مدل را پیشنهاد نمی‌کنیم. پورت شارژ این هدفون USB-C است و با هر بار شارژ کامل می‌توانید حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت از آن استفاده کنید. در مورد صدا باید بگوییم که بیس قدرتمندی دارد ولی خوشبختانه این بیس روی فرکانس‌های دیگر تاثیر نمی‌گذارد.

تاخیر صدای این هدفون برای ویدیو دیدن اصلا آزاردهنده نیست ولی برای گیمرها می‌تواند نسبتا محسوس باشد. یکی از مشکلات هدفون‌های قدیمی مانند هدفون بی‌سیم سونی WI-XB400 این است که در صورت وصل بودن به بلوتوث گوشی و عدم پخش موسیقی، می‌توانید نویز یکنواختی را بشنوید. این یعنی اگر پادکست گوش می‌کنید یا ویدیو تماشا می‌کنید، در زمان‌هایی که صدایی پخش نمی‌شود، می‌توانید این نویز را بشنوید.

در کل خرید این مدل را برای افرادی که به هدفون‌های دور گردنی علاقه‌ی زیادی دارند و صدای مبتنی بر بیس قدرتمند را ترجیح می‌دهند، توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما