راهنمای خرید اسپیکر بلوتوثی تا ۱۰ میلیون تومان

۱۰ شهریور ۱۴۰۱

اسپیکرهای بلوتوثی روز‌به‌روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند و از مهمانی گرفته تا حین طبیعت‌گردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع اسپیکرها در محدوده‌های قیمتی متنوع در بازار وجود دارند و در این ویدیو قصد داریم به ۳ اسپیکر بلوتوثی تا قیمت ۱۰ میلیون تومان بپردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اسپیکر بلوتوثی هارمن کاردن مدل Aura Studio 3 را به عنوان اولین مدل انتخاب کرده‌ایم که فعلا حدود ۹ میلیون تومان قیمت دارد. محصولات هارمن کاردن قیمت بالایی دارند ولی این گرانی بی‌دلیل نیست و در عوض با کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای روبرو می‌شوید. البته به خاطر داشته باشید که این اسپیکر صرفا با اتصال به برق کار می‌کند و دارای باتری نیست.

سونی هم در این زمینه ید طولایی دارد و برای دومین گزینه باید به اسپیکر بلوتوثی سونی مدل srs-XP500 اشاره کنیم که این مدل هم حدود ۹ میلیون تومان قیمت دارد. در ضمن این اسپیکر دارای ورودی میکروفون است.

اسپیکر بلوتوثی جی بی ال مدل Pulse 4 صرفا به‌صورت بی‌سیم کار می‌کند و برای خرید آن باید حدود ۵ میلیون تومان بپردازید. این مدل دارای نورپردازی RGB است و اگرچه اسپیکر سونی هم از چنین مشخصه‌ای بهره می‌برد، ولی Pulse 4 در این زمینه جذابیت بیشتری دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه