بررسی کیت آموزشی مدل ساخت ربات کد ۰۱۲؛ چهار مدل ربات در یک جعبه

۱۲ بهمن ۱۴۰۰

اسباب‌بازی‌های رباتیک در بین تنوع گسترده وسایل سرگرمی، از جذابیت منحصربه‌فردی برخورداند. دنیای پیشرفته و پرسرعت، امروزی کودکان و نوجوانان را جذب این مدل سرگرمی‌ها می‌کند و ارتباط آن‌ها با چنین دنیایی را نزدیک‌تر می‌کند. در این ویدیو کیت آموزشی مدل ساخت ربات کد ۰۱۲ را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

با کیت آموزشی مدل ساخت ربات کد ۰۱۲ می‌توان ۳ مدل ربات خورشیدی مختلف و یک ربات به شکل عنکبوت ساخت. این محصول شامل تعدادی صفحات پلاستیکی است که قطعات روی آن‌ها نصب شده‌اند. هر صفحه با حروف انگلیسی A، B و C نامگذاری‌شده‌اند و هرکدام از قطعات هم شماره‌ی مخصوص خودشان را دارند. قطعات با کمک دست و کمی چرخاندن از صفحات جدا می‌شوند. البته این کار را با کمک سیم‌چین یا قیچی هم می‌توان انجام داد. در جعبه‌ی این کیت آموزش علاوه بر این قطعات پلاستیکی، تعدادی قطعات مکانیکی مانند موتور،تعدادی چرخ‌دنده، چند پیچ و قطعات کوچک دیگر و یک پنل خورشیدی وجود دارند. 

نحوه‌ی ساخت سه مدل ربات خورشیدی و ربات به شکل عنکبوت داخل دو دفترچه‌ی راهنما به زبان انگلیسی آموزش داده شده است. ربات‌های خورشیدی به شکل آدم آهنی، عقرب و تانک هستند که ساخت آن‌ها به شکل گام به گام و تصویری در دفترچه‌ی راهنما وجود دارد. این ربات‌ها به وسیله‌ی پنل خورشیدی و با استفاده از نور آفتاب روشن می‌شوند و شروع به حرکت می‌کنند. 

رباتی که به شکل عنکبوت است برای روشن شدن و راه رفتن نیاز به یک باتری قلمی دارد. بعد از قرار دادن باتری داخل جاباتری و روشن کردن دکمه‌ی سوییچ، ربات شروع به حرکت می‌کند. این کیت آموزش ساخت کشور چین است و برای رده‌ی سنی بالای ۸ سال مناسب است.

برای بررسی بهتر کیت آموزشی مدل ساخت ربات کد ۰۱۲ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه