بررسی ماگ آرتی آرت مدل تعادلی SPILL-FREE؛ کاربردی اما گران

در این ویدیو از تلنت قصد داریم یک محصول کاربردی و کارآمد برای افرادی که میز کارشان همیشه شلوغ و به‌هم ریخته است معرفی کنیم. ماگ آرتی آرت مدل تعادلی SPILL-FREE در قسمت زیرین خود یک پوشش چسبنده دارد که روی سطح میز شما می‌چسبد و دیگر نمی‌افتد، حتی اگر دستتان به آن بخورد. همچنین پوشش داخلی این ماگ دو لایه بوده و تا مدتی دمای نوشیدنی شما را حفظ می‌کند.

برای ساخت این ماگ از متریال باکیفیتی استفاده شده است؛ پلاستیک بدنه‌ی بیرونی از پلی‌پروپلین بوده و مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت دارد. همچنین پلاستیک بیرونی BPA FREE نیز می‌باشد. بدنه‌ی داخلی ماگ هم از استیل ۳۰۴ ساخته شده و دو لایه بودن دیواره‌ی ماگ باعث می‌شود نوشیدنی شما تا مدتی دمای خود را حفظ کند. درب این ماگ کاملا ضدنشت طراحی شده است. این ماگ برای کارمندان،‌ دانشجویان و افرادی که میزشان همیشه شلوغ است یک انتخاب مناسب است. کف این ماگ یک پوشش چسبنده به سطوح دارد و زمانی که بچسبد، دیگر نمی‌افتد!

برای بررسی بهتر ماگ آرتی آرت مدل تعادلی SPILL-FREE و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. تکدو

    ماگ خیلی خوبیه بررسی هم عالی بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما