بررسی شیکر مدل SPORT-SIUM؛ از جنس پلاستیکی BPA Free

اگر به دنبال یک شیکر و بطری خوب برای ورزش هستید، شیکر مدل SPORT-SIUM می‌تواند گزینه‌ی پیشنهادی مناسبی به شما باشد. این شیکر در چند رنگ پاستلی و جذاب (صورتی، آبی، یاسی و خاکستری) تولید شده است و شما طبق سلیقه‌تان می‌توانید رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین این شیکر یک محفظه برای نگهداری از پودرهای مکمل و قرص هم دارد.

شیکر مدل SPORT-SIUM گنجایش 0.500 لیتر

قسمت پایینی این شیکر یک محفظه‌ی پودر دارد که خود محفظه درب هم دارد. در قسمت زیر درب یک بخش دو طرفه برای نگهداری از قرص وجود دارد. یک توپ شیک هم داخل محفظه وجود دارد که به کمک آن می‌توانید پودرهای مکمل را آماده و نوش جان کنید. درب شیکر طراحی پیچی دارد که به دستگیره متصل است و مزیت آن این است که لازم نیست نگران گم شدن آن باشید. پلاستیکی که برای ساخت بدنه‌ی شیکر به کار رفته BPA Free (یعنی در تهیه‌ی آن از مواد مضر استفاده نشده است) بوده که بسیار مهم است. گنجایش شیکر ۵۰۰ میلی‌لیتر است.

برای بررسی بهتر شیکر مدل SPORT-SIUM و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما