بررسی ماگ مدل ۳ کاره SPORT02؛ ساخته شده از استیل با کیفیت و با رنگ‌بندی متنوع

اگر از علاقه‌مندان خوردن نوشیدنی‌های گرم و سرد در طول روز هستید بد نیست یک ماگ باکیفیت هم داشته باشید. اگر در انتخاب ماگ مناسب سردرگم هستید هم بد نیست این ویدئو را با دقت تماشا کنید چون در این ویدئو یکی از ماگ‌های پرطرفدار روی وب‌سایت دیجی کالا را بررسی می‌کنیم.

ماگ مدل سه کاره SPORT02 گنجایش 0.5 لیتر

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم برای استفاده‌ی روزمره بسیار عالی و جذاب است و با اندازه و رنگ‌بندی متنوعش می‌تواند هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارد. ماگ مدل ۳ کاره SPORT02 گنجایش ۰.۵ لیتری دارد و وزن آن ۲۵۰ گرم است. این ماگ ارتفاع ۱۹ و قطر ۹ سانتیمتری دارد. این محصول برای نگهداری مایعات گرم و سرد مناسب است و طبق تستی که انجام شده مایعات گرم را تا ۳ ساعت و مایعات سرد را تا ۸ ساعت در دمای خودشان نگهداری می‌کند. سری این محصول یک خروجی آسان‌نوش و یک خروجی نی‌دار دارد که بخش نی‌دار با یک ضامن باز شده و قابل استفاده است. در طراحی این محصول یک دستگیره هم تعبیه شده که هم می‌توانید از آن برای حمل ماگ استفاده کنید و هم به عنوان نگهدارنده‌ی گوشی از آن بهره ببرید.

برای آشنایی بیشتر با ماگ مدل ۳ کاره SPORT02 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما