اسباب بازی درام ایستاده؛ جذاب با امکانات متنوع برای موزیسین‌های آینده

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

طی یک تحقیق ده ساله روی ۷۵ هزار دانش‌آموز انجام شد، مشخص شد که بچه‌هایی که به نواختن موسیقی می‌پرداختند نسبت به کسانی که چنین مهارتی را نداشتند، دارای توانایی بیشتری روی مهارت‌های خواندن و درک ریاضیات هستند. به همین دلیل در این ویدیو سراغ یک اسباب‌بازی برای نواختن موسیقی رفتیم. با ما همراه باشید تا اسباب بازی درام ایستاده کد ۲۰۳۳۵ را بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اسباب بازی درام ایستاده کد ۲۰۳۳۵ شامل میکروفون، کابل صدا، نگه‌دارنده‌ی میکروفون، خود ساز که شامل ۵ صفحه و تعدادی دکمه است، پایه‌های میکروفورن و متصل‌کننده‌ی ساز به پدال، دو عدد چوب درام پلاستیکی و صفحه پدالی که پایه‌ها به آن متصل می‌شوند. جنس این اسباب بازی از پلاستیک باکیفیت است و جنس ۵ صفحه‌ی درام از فوم است.

چندین دکمه برای پخش موسیقی‌های مختلف و افکت‌های متفاوت، کم و زیاد کردن صدا، اکو و ضبط موزیک روی صفحه قرار دارند. این دکمه‌ها حس یک ساز واقعی را برای کودک ایجاد می‌کنند. قسمت پایین ساز هم دارای دو پدال است که با فشردن آن‌ها، به جز هماهنگی دست و پا موزیک هم ریتم بهتری پیدا می‌کند. وزن کالا حدود ۲ کیلوگرم است و برای کودکان بالای سه سال مناسب است. ارتفاع ساز تا ۱۲۰ سانتی‌متر برای کودکان مختلف قابل تغییر است.

این اسباب بازی ۴ باتری قلمی می‌خورد. ساز درام به علت ماهیت جذاب و متفاوتی که دارد، می‌تواند اسباب بازی قابل توجهی برای کودکان مختلف است.

برای بررسی بهتر اسباب بازی درام ایستاده کد ۲۰۳۳۵، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar برسام

    این دیگه چجور آنباکس بود که تست صدای وسیله رو نداشت !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه