بررسی بردگیم استلا؛ تصویر ذهنی

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

بردگیم استلا روندی خاص در بین بازی‌های سبک لغتی ارایه می‌دهد. بازی‌کننده‌ها باید کارت‌های شبیه به یک لغت را انتخاب کنند، بدون اینکه به یکدیگر بگویند و سپس انتخاب‌های خود را با یکدیگر بررسی کنند تا انتخاب‌های شبیه به هم امتیاز بگیرند. هامون بررسی خود از بازی‌های تخته‌ای را در این ویدیوی به «استلا» (Stella) اختصاص می‌دهد.

بازی فکری لیبلود مدل Stella

بازی به این شکل انجام می‌شود که هر دور، یک کارت لغت رو می‌شود، سپس بازیکننده‌ها روی کارتی که به دست دارند، خانه‌های مرتبط به آن کارت را ضربدر می‌زنند، حالا بازیکننده‌ها باید اعلام کنند که چه تعداد علامت زده‌اند و کسی که بیشترین تعداد را علامت زده باشد یک امتیاز منفی می‌گیرد. سپس باید بین کارت‌های انتخاب شده و علامت خورده، کسانی که آن کارت‌ها را علامت زده‌اند پیدا کنیم و به آن‌ها امتیاز بدهیم، ولی اگه کسی خانه‌ی ما را علامت نزده باشد، از بازی حذف می‌شویم. نهایتا امتیازها را محاسبه می‌کنیم تا برنده مشخص شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بردگیم استلا ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه