بررسی ترمز پله مدل ۵۶۶؛ کاربردی و مناسب محیط‌های خلوت

همان‌طور که می‌دانید، رعایت نکات ایمنی در محل کار به خصوص محیط‌های کارگاهی و آزمایشگاهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ترمز پله یکی از لوازم کاربردی برای بالا بردن امنیت محیط کار است. ترمز پله در واقع نوعی کف‌پوش با قابلیت ضدلغزشی است که باعث کاهش خطر سقوط و افتادن می‌شود. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم ترمز پله مدل ۵۶۶ را به شما معرفی کنیم.

ترمز پله مدل 566

ترمزهای پله مدل‌های متنوعی دارند و در حین خرید ممکن است برایتان سوال شود که کدام مدل برایتان مناسب‌تر است یا اینکه آیا این ترمز در برابر آب مقاوم است یا خیر و بسیاری از سوالات دیگر. اولین مدل ترمز پله‌ی سنباده‌ای یا سیلیسی است که نازک‌ترین مدل بوده و در قسمت پشتی آن چسب دارد. این نوع از ترمز پله برای محیط‌های داخلی و رفت و آمدهای معمولی مناسب است (یعنی برای یک اداره‌ی شلوغ قابل استفاده نیست). این مدل ترمز پله با یک تی مرطوب تمیز می‌شود و لازم نیست که روی آن آب بریزید. این محصول را در متراژهای مختلف می‌توانید تهیه کنید. همچنین مدل شبرنگ آن هم موجود است. اگر یک ترمز پله برای محیط‌های شلوغ و پر رفت و آمد نیاز دارید، بهتر است ترمز پله‌های سنباده‌ای با ضخامت و چسب قوی‌تر را تهیه کنید.

برای بررسی بهتر ترمز پله مدل ۵۶۶ و آشنایی بیشتر با اهمیت استفاده و نحوه‌ی استفاده از آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما