بررسی بردگیم Stockpile؛ چالش‌های جذاب بازار بورس

بازار بورس و خرید و فروش سهام داغ است و یک بازی با تم بورس در این حال و هوا خیلی می‌چسبد. بردگیم Stockpile یک بازی با همین تم است که دانش شما را در مورد بورس به چالش می‌کشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در اینجا هر بازیکن به عنوان یک سرمایه‌گذار، براى رسیدن به بیشترین سود وارد بورس مى‌شود. یک بازی نسبتا ساده است که با یک بار بازی کردن آن را یاد می‌گیرید. هر راند بازی به ۶ فاز تقسیم می‌شود که در زیر به طور کامل توضیح می‌دهیم.

  • فاز اطلاعات: در این فاز به هر بازیکن یک کارت شرکت و یک کارت پیش‌بینی می‌دهیم.
  • فاز عرضه: به تعداد دسته‌های سهام کارت می‌کشیم و از هر دسته یک کارت را به رو می‌گذاریم، سپس به هر بازیکن ۲ کارت می‌دهیم. بازیکنان هم باید کارت‌های خود را به نوبت یکی به پشت و یکی به رو بازی کنند.
  • فاز تقاضا: دسته‌ها به مزایده گذاشته می‌شوند و بازیکنی که بالاترین قیمت را پیشنهاد بدهد صاحب آن دسته خواهد شد.
  • فاز اقدام: بازیکنان با استفاده از کارت‌های اقدام که از قبل به دست آورده‌اند، قیمت یک سهام را کاهش یا افزایش می‌دهند.
  • فاز فروش: بازیکنان می‌توانند سهام خود را به نرخ آن لحظه از بورس بفروشند.
  • فاز حرکت: تمام کارت‌های پیش‌بینی رو می‌شوند و قیمت سهام تغییر خواهد کرد.

در راند آخر بازی تمام سهام‌ها نقد می‌شوند و بازیکنی که بیشترین پول را داشته باشد، برنده‌ی بازی است. Stockpile یک بازی ۲ تا ۵ نفره است و حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم Stockpile شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما