بررسی بردگیم عصر حجر؛ مبارزه‌ی منابع

«عصر حجر« همانطور که از نامش پیداست، قرار است بازی‌کنندگان را در قالب انسان‌های اولیه قرار دهد؛ انسان‌هایی که برای گذران زندگی مجبور به شکار، جمع‌آوری و ساخت و ساز ابزارهای خود هستند و در عین حال هم باید از خود و خانواده و قبیله‌شان در مقابل خطرات مراقبت کنند. در بررسی امروز بازی‌های تخته‌ای، آرین سراغ بردگیم عصر حجر (Stone Age) رفته است

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها در بازی استراتژی عصر حجر باید به جمع‌آوری غذا و طلا، ساخت و ساز و گسترش روستای خود بپردازند. بازی‌کننده‌ها با یکدیگر تبادل و در عین حال هم برای پیشرفت سریع‌تر و استفاده از منابع محدود، با هم رقابت می‌کنند. بازی‌کننده‌ها طی سه فاز مختلف بازی، ده نیروی خود را در مناطق مختلف نقشه قرار می‌دهند؛ مناطقی که به نظرشان بیشتری بازده را برایشان خواهد داشت. در نوبت دوم، باید با استفاده از نیروهای قرار داده‌شان، به جمع‌آوری غذا بپردازند و در نوبت سوم، اطمینان حاصل کنند که با تکیه به کارهایی که در دو نوبت قبل کرده‌اند، غذایشان تمام نشود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم عصر حجر (Stone Age) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما