۱۱ ترفند خلاقانه برای استفاده‌ی بهینه از فضا

می‌توانیم به طور قطعی بگوییم که زندگی کردن در یک خانه‌ی بزرگ، آرزوی همه‌ی افراد است. اما متاسفانه شرایط زندگی امروزی این اجازه را به ما نمی‌دهد. افرادی که در خانه‌های کوچک زندگی می‌کنند، با یک مشکل مشترک مواجه هستند و آن هم کمبود فضا است‌. چیدمان و البته تمیز نگه داشتن چنین خانه‌هایی چالش‌برانگیز است. به همین دلیل است که افرادی که خانه‌ی کوچکی دارند، باید به فکر استفاده‌ی بهینه از فضا باشند. این افراد گاهی اوقات گیج می‌شوند و نمی‌دانند وسایل خود را کجا بگذارند. معمولا زمانی که وارد چنین خانه‌هایی می‌شویم، همه چیز به هم ریخته و شلخته است و خانه، جلوه‌ی خوبی ندارد‌‌.

همه‌ی خانم‌های خانه‌دار دوست دارند خانه‌شان را همیشه مرتب نگه دارند. اما اگر خانه کوچک باشد، این موضوع کمی دشوار می‌شود. اگر شما هم مشکل کمبود فضا دارید، باید این خبر خوب را به شما بدهیم که می‌توانید با به کارگیری بعضی ترفندها، از فضای کوچک خانه‌ی خود بهترین استفاده‌ را کرده و کاری کنید که خانه‌تان همیشه مرتب و منظم به چشم بیاید.

همیشه نمی‌توانیم فضای کوچک را مقصر به هم ریختگی خانه و وسایلمان بدانیم. گره خوردن هندزفری یا قاطی شدن وسایل مختلف مثل گیره‌‌ی سر یا دستبند، ربطی به کوچک بودن خانه ندارد. حتما برای شما هم پیش آمده که درب کشو را باز کرده‌اید و با انبوهی از وسایل که به طرز نامرتبی رو هم قرار گرفته‌اند، مواجه شده‌اید. ترفندهای کاربردی‌ای که امروز در این ویدئو آموزش داده شده است، به شما در برطرف شدن تمام این مشکلات و استفاده‌ی حداکثری از فضای خانه کمک می‌کنند. به کار بردن این راهکارها در استفاده‌ی بهینه از فضا و مرتب ماندن همیشگی خانه‌ی شما تاثیر چشمگیری دارد. شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. آقای مددی

    بسیار عالی تشکر ????????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما