بررسی ماشین بازی کنترلی مدل دو زیست کریزون؛ قابل حرکت در آب و خشکی

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

در این سری ویدیوهای تلنت به جعبه‌گشایی و بررسی انواع بازی‌های کودکان می‌پردازیم. در ویدیوی این هفته یک اسباب بازی انتخاب کردیم که سال‌هاست محبوب کودکان و البته بزرگ‌ترهاست. با ما همراه باشید تا ماشین بازی کنترلی مدل دو زیست کریزون را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همانطور که از نام ماشین بازی کنترلی مدل دو زیست کریزون می‌توان حدس زد، این اسباب بازی قابلیت حرکت هم در خشکی و هم در آب را دارد. این محصول ساخت کشور چین است. ماشین و ریموت‌کنترل آن از پلاستیک ABS ساخته شده‌اند و حدود یک کیلوگرم وزن دارند.

برای روشن شدن این ماشین کنترلی ابتدا باید با استفاده از کابل شارژ USB که همراه محصول است، باتری ۱۲۰۰ میلی‌آمپری آن را حدود دو ساعت و نیم شارژ کنید. برای روشن شدن ریموت‌کنترل هم به دو باتری قلمی نیاز است. هم ماشین و هم ریموت‌کنترل هردو مجهز به دکمه‌ی خاموش و روشن هستند. تمام قابلیت‌ها و عملکرد این محصول در بروشور همراه آن و به زبان انگلیسی نوشته شده است.

روی ریموت‌کنترل دکمه‌های جلو و عقب و گردش به چپ و راست قرار دارند. همچنین دکمه‌ی تغییر حالت هم روی ریموت‌کنترل قرار دارد که با فشار دادن آن ماشین کنترلی تغییر شکل می‌دهد و خودش را برای شنا کردن در آب یا حرکت روی خشکی آماده می‌کند. حداکثر سرعت این ماشین ۲۰ کیلومتر در ساعت است و با یک‌بار شارژ کامل می‌توان حدود ۲۰ دقیقه با آن بازی کرد.

برای بررسی بهتر ماشین بازی کنترلی مدل دو زیست کریزون، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه