بررسی عینک آفتابی مدل ZN3622 Obsidian Onyx؛ سبک با طراحی زیبا

یک عینک آفتابی مناسب با وزن کم و داشتن عدسی‌هایی برای جلوگیری از اشعه‌های مضر خورشید همیشه می‌تواند یک انتخاب درست باشد. ما در این ویدئو تصمیم گرفتیم یکی از همین عینک‌های آفتابی که در وب‌سایت دیجی کالا به فروش می‌رسد را بررسی کنیم. با بررسی عینک آفتابی مدل ZN3622 Obsidian Onyx با ما همراه باشید.

عینک آفتابی مدل ZN3622 Obsidian Onyx

اگرچه این عینک از برند خاصی نیست و متریال قابل توجهی هم در آن به کار نرفته اما به خاطر طراحی جذاب، وزن کم و داشتن UV 400 می‌تواند انتخاب مناسبی به نظر برسد. به ویژه اگر برای خرید آن در وب‌سایت دیجی کالا تخفیف هم در نظر گرفته شده باشد. همراه این محصول یک هارد کیس و یک کیف پارچه‌ای برای نگهداری از عینک به همراه یک دستمال برای تمیز کردن آن هم ارسال می‌شود. در هنگام خرید این عینک به سایز آن توجه کنید چرا که به نظر نمی‌رسد برای صورت‌های بزرگ و پهن گزینه‌ی مناسبی باشد.

برای آشنایی بیشتر با عینک آفتابی مدل ZN3622 Obsidian Onyx و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما