بررسی پنکه سانی مدل ABAN؛ ۳ کاره و با قیمت مناسب

فصل گرما رسیده است و دیگر بدون وجود پنکه و کولر تحمل کردن گرما واقعا کار راحتی نیست. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم پنکه سانی مدل ABAN را به شما معرفی کنیم. این پنکه ۳ سرعته بوده و از آن در ۳ حالت مختلف می‌توانید استفاده کنید. این پنکه از ترکیب فلز و پلاستیک ساخته شده است و قسمت‌های فلزی آن هم ضدزنگ است.

 پنکه سانی مدل ABAN

این محصول به مدت ۲۵ ماه ضمانت و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش دارد. پنکه سانی مدل ABAN طراحی منعطفی دارد؛ یعنی هم به صورت ایستاده و هم به صورت رومیزی می‌توانید از آن استفاده کنید و همچنین آن را روی دیوار هم می‌توانید نصب کنید. با فشردن کلید TIMER، از یک تا هفت ساعت زمان دستگاه قابلیت تنظیم دارد. ۳ سرعت هم برای این پنکه به صورت کم، متوسط و زیاد در نظر گرفته شده است. قسمت‌های پلاستیکی دستگاه ظاهر شاین دارند و قسمت‌های فلزی هم رنگ الکترواستاتیک خورده‌اند تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. لوله‌ی دستگاه طراحی تلسکوپی دارد و خود پنکه هم به کمک پایه‌ی ایستاده‌اش تا ۱۵۰ سانتی‌متر ارتفاع خواهد داشت.

برای بررسی بهتر پنکه سانی مدل ABAN و آشنایی بیشتر با جزئیات و کارایی این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما