بررسی بردگیم Survive؛ نجات از جزیره‌ی در حال غرق شدن آتلانتیس

جزیره‌ی افسانه‌ای آتلانتیس در حال غرق شدن است. در این میان شما به عنوان گروهی از کاوشگران جزیره، باید تلاش کنید که زنده بمانید و خودتان را به خشکی برسانید. بردگیم Survive: Scape from the Atlantis (زنده ماندن: فرار از آتلانتیس) یک بازی خانوادگی ساده و بسیار جذاب است که در این ویدیو به نقد و بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

هر بازیکن سعی می‌کند خود را از جزیره‌ی آتلانتیس که در حال غرق است نجات دهد و به نزدیک‌ترین ساحل برساند. هدف بازی کسب امتیاز از طریق نجات آدمک‌ها است. آدمک‌هایی که به خشکی‌های کنار نقشه می‌رسند، نجات پیدا می‌کنند. بازیکنان در هر نوبت اجازه دارند که آدمک‌های خود را تا ۳ خانه حرکت دهد. سپس هر بازیکن یک تایل از جزیره را برمی‌گرداند و با این کار آن قسمت از جزیره به زیر آب می‌رود و اگر آدمکی روی آن تایل باشد، غرق خواهد شد. اما خطرات به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ طبق تاسی که بازیکن بعد از این می‌اندازد، یکی از ۳ جانور خطرناک بازی را حرکت می‌دهد. جانوران خطرناکی که بازیکنان را تهدید می‌کنند شامل کوسه، نهنگ و هیولای دریاها می‌شود که هر کدام خسارت‌های متفاوتی را به دیگر بازیکنان وارد می‌کنند.

بازی تا تایل آخر که آتشفشان جزیره است، ادامه پیدا می‌کند و در نهایت بازیکنان براساس آدمک‌هایی که نجات دادند، امتیاز شماری می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم Survive: Scape from the Atlantis شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. محمد

    توضیحتون از بازی اصلاخوب نبود
    من خیلی سوالها رو درباره نحوه بازی دارم نتونستم جواب بگیرم .

    قیمتش هم اصلا منطقی نیست …

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما