بررسی بردگیم سوشی گو پارتی؛ مهمانی جذاب برای طرفداران غذا و بازی

بازی این هفته برای عاشقان سوشی و غذاهای ژاپنی است. در بردگیم سوشی گو پارتی (Sushi Go Party) شما باید از بین غذاهای مختلفی که در مهمانی وجود دارد بشقاب‌تان را با غذاهایی پر کنید که باهم هم‌خوانی دارند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

سوشی گو پارتی یک پارتی‌گیم ۲ تا ۸ نفره است که هر دور آن ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. در بازی هر کدام از غذاها و دسرهای مختلف یک کارت دارند و هدف جمع کردن کارت‌های غذاهای مختلف است. بازی شامل ۳ مرحله می‌شود و در ابتدای هر مرحله به بازیکنان تعدادی کارت داده می‌شود. بازیکنان باید کارت‌های خود را نگاه کنند و یک کارت را پیش خود نگه دارند و باقی را به نفر بعدی بدهند. مهم است که بازیکنان کارت‌های مرتبط را جمع‌آوری کنند و از طرف دیگر پیش‌بینی کنند که حریف‌شان چه کارت‌هایی جمع می‌کند و این روند را ادامه دهند تا کارت‌ها تمام شود. در انتهای هر مرحله امتیازشماری می‌شود و در نهایت برنده کسی است که در انتهای دور سوم بیشترین امتیاز را داشته باشد.

برای آشنایی بیشتر با جزئیات بردگیم سوشی گو پارتی شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما