بررسی ساعت مچی سواچ مدل SUTM400؛ یونیسکس با موومنت اتوماتیک

۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰ ۸ دی ۱۴۰۰

این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی سواچ مدل SUTM400 می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برند سواچ توسط آقای نیسکلاس هایک در سال ۱۹۸۳ تاسیس شد. سواچ اولین مجموعه ساعت‌های ساخته شده‌ی خود را که شامل ۱۲ مدل بود را در ۱ مارس ۱۹۸۳ در شهر زوریخ کشور سوییس عرضه کرد. رویکرد این کمپانی تولید ساعت‌های سوییسی بود که برای همه‌ی افراد در دسترس باشند

ساعت مچی سواچ مدل SUTM400 برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ رونمایی شده و عضوی از خانواده‌ی System 51 برند سواچ است. دلیل نام‌گذاری سیستم ۵۱ این است که این ساعت از ۵۱ قطعه تشکیل شده است که همگی حول یک محور حرکت می‌کنند. تمام اتصالات داخلی این ساعت به یک پیچ متصل است و اتصال دیگری در این ساعت وجود ندارد. نکته‌ی جالب‌تر این است که این ساعت اولین ساعت اتوماتیک جهان است که به کلی توسط ربات‌ها ساخته شده‌ است و هیچکدام از فرآیند‌های تولید و بسته‌بندی این ساعت توسط انسان انجام نشده است.

ساعت مچی سواچ مدل SUTM400 طراحی و تولید کشور سوییس است و در ردیف ساعت‌های خودکار یا اتومات قرار می‌گیرد. علاوه بر کیفیت و امکانات مختلف، با قیمت بسیار مناسبی عرضه شده است. طراحی این ساعت با توجه به قطر صفحه و رنگ‌بندی آن، یونیسکس است و هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

در قسمت راست صفحه‌ی این ساعت، یک تاریخ شمار زیبا قرار داد. بند چرمی کرم رنگ آن هم کیفیت مناسبی دارد و با یک قفل سگکی ساده بسته می‌شود. موومنت زیبای ساعت در پشت بدنه و از طریح درپوش پلاستیکی شفاف آن قابل دیدن است. این ساعت نیاز به باتری ندارد و انرژی موومنت آن با حرکت دست با چرخاندن پیچ ساعت در جهت مخالف تامین می‌شود.

برای بررسی بهتر ساعت مچی سواچ مدل SUTM400، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar محمدرضا صادقی

    لطفاً برند آیس واچ هم بزارید