بررسی دو مدل پلیور شیک زنانه از برندهای دیوایدد و رامکات

۲۸ آبان ۱۴۰۱

پلیورها یک آیتم ساده و در عین حال بسیار شیک برای فصل پاییز و زمستان محسوب می‌شوند. پلیور به نوعی لباس بافتنی گفته می‌شود که طراحی جلو بسته دارد و آستین بلندی دارد. در این ویدیو دو پلیور جذاب و شیک از برندهای دیوایدد و رامکات را بررسی کردیم.

با برند دیوایدد قبلا آشنا شده بودیم، اما رامکات یک برند ایرانی موفق است که کارش را از سال ۱۳۵۹ شروع کرده است. این برند در ابتدا فقط لباس‌های بچگانه تولید می‌کرد؛ اما در طی سال‌ها و با پیشرفتی که داشته، اکنون محصولات متنوعی را برای خانم‌ها عرضه می‌کند. سویشرت، بلوز،‌ هودی،‌ لباس‌های راحتی خانگی از محصولات این برند هستند.

پلیور رامکات در ۲ رنگ موجود است و سایزبندی متنوع‌تری هم دارد. سایزهای M ،XL ،۲XL هنوز هم روی سایت عرضه می‌شوند،‌ اما پلیور دیوایدد فقط در سایزهای کوچک مثل XS و S موجود است.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

پلیورها لباس‌های بالاتنه‌ی بافتنی هستند که طراحی جلو بسته دارند و از این جهت با ژاکت‌ها تفاوت دارند. پلیورها می‌توانند از جنس‌هایی مانند پنبه،‌ پشم یا الیاف مصنوعی تولید شوند. پلیور دیوایدد خیلی جنس کلفت و ضخیمی ندارد و می‌تواند به عنوان بلوز هم استفاده شود. بلوزها هم لباس‌های بالاتنه با یقه‌های ساده و طراحی جلو بسته هستند.

پلیور دیوایدد به تنهایی برای زمستان کافی نیست و باید بدانید که جنس نازکی دارد. از طرفی پلیور رامکات هم مانند پلیورهای همیشگی نیست و جنس متفاوتی دارد. این لباس از الیاف نخی ساخته شده و طراحی جالبی هم دارد.

پلیور رامکات در قسمت پایین حالت گره خورده دارد و به صورت ضربدری روی بدن شما قرار می‌گیرد. یقه‌ی این پلیور هفت است و قد آن هم تا روی باسن است. طراحی پلیور دیوایدد باعث می‌شود تا انتخاب بسیار خوبی برای مهمانی و مجالس باشد. این پلیور در قسمت جلو یقه‌ی گرد و ساده‌ای دارد،‌ اما قسمت پشت آن به صورت ضربدری طراحی شده است و کمر را نمی‌پوشاند.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

برای بررسی کامل‌تر و آشنایی دقیق‌تر با دو مدل پلیور از برندهای دیوایدد و رامکات، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه