بررسی آباژور رومیزی ایکس اسمارت؛ افزایش جذابیت محیط خانه

۲ آبان ۱۴۰۱

در زمینه‌ی آباژورهای رومیزی شاهد تنوع بسیار زیادی هستیم ولی اکثر این محصولات از یک چراغ ساده بهره می‌برند. اما اگر به دنبال تنوع رنگ گسترده هستید، باید مدل‌های دارای چراغ‌های LED رنگارنگ را بخرید. در این ویدیو آباژور رومیزی ایکس اسمارت مدل Symphony Light را مورد بررسی قرار می‌دهیم که می‌تواند جذابیت محیط خانه‌ی شما را دوچندان کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بعد از باز کردن جعبه، با دو آباژور و پایه‌ی آن‌ها روبرو می‌شوید و می‌توانید این آباژورها را به صورت افقی و عمودی استفاده کنید. همچنین باید به وجود کابل USB-A به USB-C هم اشاره کنیم که برای تامین انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از نکات منفی این محصول این است که باتری ندارد و بنابراین به صورت پرتابل و بدون ارائه‌ی منبع انرژی نمی‌توانید از آن استفاده کنید. البته با استفاده از پاوربانک، می‌توانید این محدودیت را تا حد زیادی دور بزنید.

جنس بدنه از پلاستیک و نوع لامپ هم از LED است و پرتاب نور در طول روز ۵۰ سانتی‌متر است که البته در شب به ۱ متر هم می‌رسد. آباژور رومیزی ایکس اسمارت از سنسور صدا هم بهره می‌برد و این یعنی نور با توجه به صدای دریافتی تغییر می‌کند و طبیعتا اگر هم محیط ساکت باشد، نور ثابت باقی می‌ماند. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌توانید آباژور رومیزی ایکس اسمارت مدل Symphony Light را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه