ساعت هوشمند امیزفیت T-Rex Pro در برابر T-Rex 2

۱۷ آبان ۱۴۰۱

شرکت امیزفیت به عنوان سازنده‌ی ساعت‌های هوشمند مقرون‌به‌صرفه ولی باکیفیت شناخته می‌شود. در این میان ساعت‌های سری T-Rex قیمت بالاتری نسبت به دیگر ساعت‌های این شرکت دارند ولی در کل از ویژگی‌های جذابی بهره می‌برند. بین ساعت‌های امیزفیت T-Rex Pro و T-Rex 2 تفاوت خیلی زیادی دیده نمی‌شود ولی حدود ۴ میلیون تومان اخلاف قیمت دارند. در این ویدیو هر دو ساعت را با هم مقایسه می‌کنیم تا ببینیم کدام مدل ارزش خرید بیشتر دارد.

خرید امیزفیت T-Rex Pro از دیجی‌کالا خرید امیزفیت T-Rex 2 از دیجی‌کالا

مهم‌ترین تفاوت این دو ساعت، در زمینه‌ی GPS است. T-Rex 2 مجهز به GPS دو بانده است و بنابراین برای نشان دادن موقعیت مکانی به صورت لحظه‌ای، دقت بسیار بالایی را ارائه می‌کند. اما چیپ GPS موجود در T-Rex Pro تک بانده است و نمی‌تواند موقعیت مکانی را به صورت لحظه‌ای ارائه دهد.

در زمینه‌ی باتری، نمایشگر و تعداد ورزش‌هایی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند هم شاهد تفاوت بین این دو ساعت هستیم. اما واقعیت این است که این تفاوت‌ها بسیار ناچیز هستند و اصلا به چشم نمی‌آیند. مثلا باتری T-Rex 2 می‌تواند ۶ روز بیشتر از مدل پرو یعنی ۲۴ روز دوام بیاورد. نمایشگر این مدل هم اندکی از اندازه‌ی بزرگ و رزولوشن بیشتر بهره می‌برد. همچنین این مدل از ۱۵۰ ورزش پشتیبانی می‌کند ولی T-Rex 2 می‌تواند ۱۰۰ ورزش را ردیابی کند.

با توجه به تمام این تفاوت‌ها، اگر به GPS بسیار دقیق نیازی ندارید، که برای بسیاری از کاربران این موضوع صدق می‌کند، پس بهتر است امیزفیت T-Rex Pro را با پرداخت حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از دیجی‌کالا خریداری کنید. این در حالی است که برای خرید ساعت T-Rex 2 باید حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بپردازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه