بررسی ساعت هوشمند T900 Ultra؛ بسیار ارزان با طراحی اپل واچ اولترا

ساعت‌هایی که با طرح اپل واچ اولترا در بازار ایران به فروش می‌رسند، معمولا محبوبیت بسیار زیادی دارند و در دیجی‌کالا هم به‌شدت پرفروش هستند. یکی از این ساعت‌ها، ساعت هوشمند T900 Ultra است که قیمت بسیار پایینی دارد و ۷۵ درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند.

ساعت هوشمند مدل T900 Ultra

در جعبه‌ی این ساعت ارزان‌قیمت یک بند و شارژر دیده می‌شود. در بدنه‌ی ساعت سه دکمه تعبیه شده که هر سه کار می‌کنند و در ضمن باید به بهره‌گیری از اسپیکر و میکروفون برای مکالمه هم اشاره کنیم. سنسور‌های سلامتی تعبیه شده در این ساعت کاملا فیک هستند و اصلا نباید روی آن‌ها حساب کنید. البته در این میان باید به عملکرد صحیح گام‌شمار اشاره کنیم.

با استفاده از اپ ارائه شده می‌توانید آن را به گوشی وصل کنید و یکی از قابلیت‌های مفید آن این است که می‌توانید از ساعت هوشمند به عنوان شاتر دوربین بهره ببرید. این ساعت پیام‌های ارسال شده برای گوشی را نشان نمی‌دهد و برای مکالمه هم صدای دریافتی آنقدر ضعیف است که عملا باید ساعت را به گوشی بسیار نزدیک کنید.

اگر منوی ساعت هوشمند T900 Ultra را به فارسی تغییر دهید، در برخی قسمت‌ها با حروف به هم ریخته روبرو می‌شوید. فرایند شارژ این ساعت حدود ۱.۵ ساعت طول می‌کشد و با استفاده پیوسته، می‌تواند تا سه روز شما را همراهی کند. در کل اگر دنبال یک ساعت هوشمند بسیار ارزان با طراحی مشابه اپل واچ اولترا هستید، این ساعت می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی باشد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما