بررسی بازی فکری بازی‌تا مدل تردست؛ سرگرمی ۲ نفره‌ی هیجان‌انگیز

۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازی فکری بازی‌تا مدل تردست یک بازی جالب و هیجان‌انگیز است که به صورت دو نفره می‌توانید آن را بازی کنید. این بازی برای رده‌ی سنی بالای ۳ سال مناسب است و برای مدتی شما را سرگرم می‌کند. همچنین بازی فکری بازی‌تا مدل تردست به شما کمک می‌کند تا دقت و سرعت عمل خود را افزایش دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا این بازی فکری را باهم بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی فکری تردست برای رده‌ی سنی بالای ۳ سال مناسب است و محتویات آن شامل ۲ عدد چکش لیوان‌دار، ۱۲ عدد لیوان رنگی در ۶ رنگ مختلف و یک عدد لیوان سفید، برچسب مخصوص لیوان‌ها و ۲۰ عدد کارت بازی به همراه برگه‌ی راهنما می‌شود.

برای شروع بازی، لازم است تا ابتدا برچسب‌ها را زیر لیوان‌های هم‌رنگشان بچسبانید. به بازیکن مقابل یک چکش لیوان‌دار و ۶ لیوان با رنگ‌های مختلف بدهید و بعد هم لیوان سفید و کارت‌های بازی را به پشت، وسط بازیکن‌ها بگذارید. حالا اولین بازیکن یک کارت را باید برگرداند و بازی به این ترتیب شروع می‌شود.

در این بازی هر بازیکن باید سعی کند تا در کم‌ترین زمان، لیوان‌ها را به کمک چکش لیوان‌دار روی هم بچیند، اما ترتیب چیدن بسیار مهم است و حتما باید طبق ترتیب رنگ‌های روی کارت باشد.

برای بررسی کامل‌تر و بهتر بازی فکری بازی‌تا مدل تردست، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه