بررسی کیت آموزشی ۴M Sprytny Robot؛ خرچنگ رباتیک رومیزی!

علم رباتیک و محصولاتش در سال‌های گذشته راه خود را به دنیای ما باز کرده است و با توجه به سرعت زیاد رشد و توسعه‌ی آن، تبدیل به بخشی از زندگی روزمره‌ی ما شده است. با این روند واضح است که در آینده بخش زیادی از امور زندگی انسان‌ها توسط ربات‌ها انجام می‌شود. بنابراین آشنا کردن فرزندان کوچک‌مان با علم رباتیک آن‌ها را برای آینده آماده می‌کند. بر همین اساس در این ویدیو به سراغ یک کیت آموزش رباتیک رفته‌ایم. با ما همراه باشید تا کیت آموزشی ۴ام مدل Sprytny Robot کد ۹۱۹۸ را با هم جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کیت آموزشی ۴ام مدل Sprytny Robot کد ۹۱۹۸ محصولی از کشور چین است. محتویات جعبه‌ی این کیت شامل یک بدنه‌ی پلاستیکی به همراه موتور، ۸ قطعه پای خرچنگ و دو پنجه‌ی خرچنگ که از جنس پلاستیک هستند، چند پیچ و چرخ‌دنده، یک درپوش شفاف پلاستیکی، یک آنتن فلزی، یک جای باتری و چند قطعه‌ی کوچک دیگر است.

یک بروشور راهنما به زبان فارسی هم در جعبه‌ی این محصول وجود دارد که توضیحات کاملی درباره‌ی مراحل ساخت، طرز کار و نکات مهمی که در زمان درست کردن این ربات باید به آن‌ها توجه کنید را شامل می‌شود. بعد از ساخت کامل این ربات باید آن را روی یک میز قرار دهید، دکمه‌ی روشن شدن را بزنید و حالا ربات خرچنگی شروع به حرکت به می‌کند و وقتی به لبه‌ی میز می‌رسد به صورت هوشمند تغییر جهت می‌دهد و از افتادن روی زمین جلوگیری می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با کیت آموزشی ۴ام مدل Sprytny Robot کد ۹۱۹۸ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما