بررسی قالب مدل ته‌چین، کته و کیک؛ کمک به سرو زیباتر غذا

یکی از جالب‌ترین و آسان‌ترین لوازم آشپزخانه که به شما کمک می‌کند میز و سفره‌ی غذایتان را جذاب‌تر کنید، قالب‌ها هستند. شما در این قالب‌ها می‌توانید انواع مختلف برنج و کیک بپزید و میز غذای باسلیقه‌تری بچینید. همچنین با زیباتر شدن ظاهر غذاها، اشتهای اعضای خانه نیز بیشتر خواهد شد. در این ویدیوی تلنت در دسته‌ی خانه و زندگی قصد داریم قالب مدل ته‌چین، کته و کیک را به شما معرفی کنیم.

قالب مدل ته چین،کته و کیک مجموعه دو عددی

این قالب‌ها را می‌توان روی اجاق گاز یا فر گذاشت و انواع برنج، ته‌چین و حتی کیک درست کرد. درب‌های این قالب‌ها به صورت سوراخ‌دار طراحی شده‌اند که مواد داخل قالب خمیر نشوند و به طور کامل بپزند. قالب‌ها از جنس تفلون با روکش گرانیتی هستند. هر کدام از این قالب‌ها برای یک نفر کافی هستند و در مواقعی که عجله دارید و وقت کافی ندارید، می‌توانید با این قالب‌ها در حجم کم و زمان کمتر، غذا را آماده کنید.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با جزئیات قالب مدل ته‌چین، کته و کیک، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما