جعبه‌گشایی و بررسی کاکتوس سخنگو؛ دورهمی‌های خود را برای دقایقی سرگرم کنید

نگین در بررسی امروز خود از اسباب‌بازی‌ها سراغ یکی از محصولات محبوب در این دسته رفته است. «کاکتوس سخنگو» را احتمالا تا به حال چه در شبکه‌های اجتماعی یا چه در خانه‌ی دوستان خود دیده‌اید؛ اسباب‌بازی‌ای که می‌تواند صدای شما را ضبط کند و به شکلی بانمک، آن را دوباره پخش کند.

اسباب بازی مدل عروسک کاکتوس موزیکال سخنگو

کاکتوس سختگو به این شکل کار می‌کند که در ابتدا باید صدایی را با فشردن کلیدی ضبط کنید، سپس آن صدا با ریتم و حرکات کاکتوس رقصان، برایتان پخش می‌شود. خود کاکتوس هم پنجاه صدا و موسیقی مختلف در خود دارد که می‌توان بدون ضبط صدا هم از آن استفاده کرد. این کاکتوس بانمک بیشتر به درد ضبط جملات بانمک و پخش دوباره‌ی آن در دورهمی‌ها می‌خورد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی کاکتوس سخنگو ببینید تا با این اسباب‌بازی و نحوه‌ی کار آن آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما