بررسی تال اسپون مدل ۱۳۵۰؛ مناسب برای انجام حرکات نمایشی

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم تال اسپون مدل ۱۳۵۰ را به شما معرفی کنیم. تال اسپون در واقع یک قاشق بلند و نازک است که بارتندرها برای میکس کردن، لایه لایه کردن نوشیدنی، خرد کردن یخ و البته انجام حرکات نمایشی از آن استفاده می‌کنند.

تال اسپون مدل 1350

این محصول یک تال اسپون ژاپنی است که بین بارتندرها طرفدار بسیار زیادی دارد و برای انجام حرکات نمایشی یک گزینه‌ی بسیار مناسب است. تال در انگلیسی به معنی بلند و اسپون هم به معنی قاشق است که یعنی قاشق بلند. کارایی تال اسپون با بار اسپون هیچ فرقی ندارد؛ نوشیدنی شما را هم می‌زند، میکس می‌کند و به لیر کردن (لایه لایه کردن) نوشیدنی شما هم کمک می‌کند.

این تال اسپون یک‌سری تفاوت‌های خاص دارد؛ دسته‌ی آن نازک و کشیده است که باعث می‌شود راحت در دست جا شود و بین انگشتانتان بچرخد. انتهای اسپون هم یک اشک آهنی طراحی شده که سنگین است و به کمک آن می‌توان عمل له کردن و مالد کردن را انجام داد. بهترین ویژگی این تال اسپون این است که برای حرکات نمایشی می‌توانید از آن استفاده کنید

برای بررسی بهتر تال اسپون مدل ۱۳۵۰ و آشنایی بیشتر با کارایی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما