بررسی عملکرد دوچرخه هیبرید جاینت TALON E Plus در مسیر شیب‌دار

۱۷ آذر ۱۴۰۲

دوچرخه هیبرید جاینت TALON E Plus به لطف بهره‌گیری از موتور برقی پیشرفته، به شما این امکان را می‌دهد که حتی سربالایی‌های دارای شیب تند را بدون مشکل طی کنید. برای تست بهتر این دوچرخه در سربالایی‌ها، تصمیم گرفتیم راهی برخی از شیب‌دار‌ترین مسیرهای تهران برویم تا ببینیم در چنین مسیرهایی چه عملکردی ارائه می‌دهد.

دوچرخه هیبرید جاینت مدل TALON E+ 2 (29) AMBER GLOW

موتور الکتریکی و بی‌صدای دوچرخه هیبرید جاینت TALON E Plus که با همکاری جاینت و یاماها ساخته شده، انرژی الکتریکی را با انرژی دوچرخه‌سوار ادغام می‌کند تا قدرت رکاب‌زنی در طول مسیر افزایش پیدا کند. این موتور از سنسورهای پیشرفته‌ای بهره می‌برد و با توجه به سرعت و شیب مسیر، می‌تواند نیروی موردنیاز را برای کاهش فشار به پاهای دوچرخه‌سوار، ارائه دهد. این مشخصه باعث می‌شود رکاب‌زنی بسیار نرم و لذت‌بخشی را تجربه کنید.

به لطف همین قابلیت، دیگر هیچ مسیر شیب‌داری برای شما آزاردهنده و غیرممکن نخواهد بود. بنابراین می‌توانید هر مسیر شیب‌داری را با سرعت بیشتر و فشار کمتری پشت سر بگذارید. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، برای تست عملکرد این دوچرخه، مسیری ۳۲ کیلومتری با سربالایی‌های قابل توجه را طی کرده‌ایم. با وجود این سربالایی‌های شدید، دوچرخه هیبرید جاینت TALON E Plus موفق شد این مسیر را با سرعت بالاتر از حد معمول طی کند. با این اوصاف و به لطف قابلیت‌های این دوچرخه، دیگر هیچ مسیر طولانی و شیب‌داری آزاردهنده نخواهد بود. بنابراین در شهرهایی با شیب‌های زیاد، می‌توانید از این دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه روزمره بهره برد.

دوچرخه هیبرید جاینت TALON E Plus توسط نماینده رسمی جاینت راهی بازار ایران شده و می‌توانید به راحتی از طریق دیجی‌کالا آن را خریداری کنید و درب منزل با گارانتی ۱۲ ماهه تحویل بگیرید.

نقد و بررسی کلاسیک، یکی از نوستالژیک‌ترین برنامه‌های ویدیویی دیجی‌کالا مگ، یک بار دیگر بازگشته است؛ با شکل و شمایلی جدید، اما در عین حال با حفظ المان‌هایی که شما همراهان همیشگی دیجی‌کالا مگ طی این سال‌ها دوست داشته‌اید.
سری جدید نقد و بررسی کلاسیک دیجی‌کالا مگ به نویسندگی «فرهنگ حشمتی»، فیلمبرداری و تدوین «فرزان دلدار» و روایت گرم و آشنای «شاهین شرافتی» هر هفته به نقد و بررسی گجت‌های خاص دنیای فناوری می‌پردازد؛ گجت‌هایی که شاید بسیاری از شما دوست داشته باشید آن‌ها را خریداری کنید اما نیاز به یک راهنمای دقیق و تخصصی برای این کار دارید.

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه