بررسی دستگاه دمنده و مکنده تانوس EBL-700W؛ کارآمد و اقتصادی

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

هر کارگاهی به یک دستگاه دمنده و مکنده نیاز دارد. حتی ادامه بعضی مشاغل مستقیما به وجود چنین دستگاه‌هایی وابسته است. اگر شما هم قصد خرید یک دستگاه دمنده و مکنده را دارید، اما نمی‌خواهید خیلی برای آن هزینه کنید احتمالا دستگاه دمنده و مکنده تانوس EBL-700W بتواند یکی از گزینه‌هایی باشد که باید مد نظر داشته باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

دستگاه دمنده و مکنده تانوس EBL-700W می‌تواند هوا را با فشار زیاد، به سمت بیرون پرتاب کند و این ویژگی در جاهای زیادی کاربرد دارد. برطرف کردن گرد و خاک دستگاه‌های حساس صنعتی و پاک‌سازی کیس‌های کامپیوتر و قطعات داخلی دیوایس‌های الکترونیکی از جمله کاربردهایی است که چنین دستگاهی می‌تواند داشته باشد. بر عکس این حالت هم ممکن است، یعنی هوا با فشار به سمت داخل مکیده شده و دستگاه نقش جارو برقی را برایتان ایفا کند.

از این ویژگی دمنده و مکنده تانوس هم می‌توانید برای تمیز کردن داخل خودرو و گوشه‌های دیوار و… بهره ببرید. خوشبختانه یک کیسه مخصوص برای این کار در نظر گرفته شده ضمن این که هم در حالت مکش و هم در حالت دمندگی، امکان تنظیم سرعت برایتان فراهم شده. البته قدرت دستگاه می‌توانست خیلی بهتر از این باشد اما برای دستگاهی با قیمت اقتصادی، می‌توانید انتظار عملکرد نسبتا قابل قبولی را داشته باشید.

دستگاه دمنده و مکنده تانوس EBL-700W حدودا ۹۳۰ هزار تومان قیمت دارد که می‌توانید همین حالا آن را از فروشگاه دیجی‌کالا سفارش بدهید. برای آشنایی بیشتر با این محصول شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar سید

    این بهنام بانیه؟

    1. Avatar Dashet

      خود خودشه😂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه