بررسی ربات کنترلی ساختنی تکنیک؛ هدیه‌ای هیجان‌انگیز برای بچه‌های فنی

رباتیک یکی از علایق بسیاری از بچه‌ها در سنین مختلف است؛ مخصوصا ربات‌های کنترلی که ظاهر آشنایی هم داشته باشند. مانند ربات کنترلی تکنیک که در ویدیوی امروز به جعبه‌گشایی و بررسی آن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ربات کنترلیی تکنیک از ۳۷۲ تکه تشکیل شده است و تمام قطعات به طور دقیق دسته‌بندی و در بسته‌های جداگانه قرار گرفته‌اند. این مدل ساختنی از نظر ظاهری شباهت‌هایی به سری تکنیک برند لگو دارد و از کیفیت خوبی هم برخوردار است. دفترچه‌ی راهنمای ربات تمام مراحل ساخت ربات را به طور دقیق با رسم شکل توضیح داده است.

ظاهر ربات شبیه به ربات معروف وال‌-ای است که یکی از شخصیت‌هایی محبوب برای همه‌ی بچه‌ها محسوب می‌شود. نیروی محرکه‌ی ربات ۲ موتور هستند که در قسمت زیری ربات قرار می‌گیرند و با ۶ باتری قلمی (AA) کار می‌کنند. همچنین به ۳ باتری قلمی دیگر هم برای ریموت کنترل احتیاج خواهید داشت. چشم‌های آبی رنگ ربات حین حرکت روشن می‌شوند و می‌توانید دست‌های آن را هم بچرخانید.

برای آشنایی بیشتر با ربات کنترلی تکنیک شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. محمد

    بسیار عالی..

  2. مهسا مومن زاده

    جالب بود

  3. سحهر

    چه ربات کیوتی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما