آون توستر ۴۵ لیتری تکنو مدل Te-455؛ زیبا و نسبتا بزرگ با قیمتی منطقی

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

در این ویدیو با جعبه‌گشایی و بررسی آون توستر ۴۵ لیتری تکنو مدل Te-455 همراه دیجی‌کالا مگ خواهید بود؛ یک آون توستر زیبا و نسبتا بزرگ با قیمتی منطقی که از پس پختن بسیاری از غذاها مانند پیتزا یا لازانیا برمی‌آید و برای گرم کردن نان و غذا هم کاملا مناسب است.

خرید محصول از دیجی‌کالا

بدنه‌ی آون توستر تکنو مدل Te-455 از جنس فلز با پوشش مشکی مات ساخته شده است که علاوه بر زیبایی در همان نگاه اول حس خوبی را به شما منتقل می‌کند. طول کابل برق این دستگاه یک متر است. جنس در از شیشه است و دستگیره‌ها و کلیدهای گردان با روکش استیل ضد زنگ پوشیده شده‌اند. شیشه‌ی در این آون در برابر حرارت و ضربه بسیار مقاوم است.

حجم این آون توستر همانطور که گفتیم ۴۵ لیتر و توان مصرفی آن ۲۰۰۰ وات است. فراموش نکنید که در زمان استفاده از آون توستر باید آن را از اشیای اطراف حداقل ۱۰ سانتی‌متر فاصله بدهید. ۶ عملکرد مختلف برای آون توستر ۴۵ لیتری تکنو مدل Te-455 در نظر گرفته شده است که با انتخاب صحیح آن‌ها می‌توانید برای غذاهای مختلف به پختی مناسب و یکنواخت برسید. درجه حرارت این آون توستر را می‌توانید بین ۱۰۰ تا ۲۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم کنید.

برای اینکه با این محصول و نحوه‌ی عملکرد آن بیشتر آشنا شوید، ویدیوی بالا را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما